Stylový víkendový dům - oheň, dřevo a cihly na dosah

Táhne vás to pryč z města? Máte rádi vůni dřeva a pohled do ohně? Prohlédněte si návrh rekonstrukce víkendového domu na Jižní Moravě pro mladou rodinu.

Zadáním pro návrh této rekonstrukce byla kompletní přestavba starého přízemního domu s půdou na víkendový dům pro rodinu s dětmi. Klienti si přáli do domu promítnout prvky přírody, venkova a interiér ladit do světlých odstínů. Navrhli jsme proto dispozičně zajímavé řešení s výrazným zvětšením obývacího pokoje, jeho propojení s kuchyňskou částí i celkové prosvětlení domu. Venkovní terasa přímo navazující na kuchyňskou část dále rozšiřuje obytný prostor a podtrhuje otervřenou atmosféru víkendového domu určeného zejména k odpočinku a relaxaci. Vzdušnost interiéru jsme dále zdůraznili světlým barevným laděním, výběr materiálů vycházel z inspirace přírodními motivy a venkovskými prvky. V rámci interiérového vybavení jsme mysleli na rodiče i děti. Praktické využití hlavního prostoru zajišťuje na zakázku vyrobená kuchyňská linka, ostrov i jídelní stůl; stejně jako skříňky v obývacím pokoji. Krb, závěsný vak či velká pohovka pak dodávají na útulnosti a nabízejí různorodé možnosti společného odpočinku celé rodině.

Fotogalerie

Navrhovanou podobu víkendového domu vám přiblíží vizualizace:

Návrh interiéru

Zajímají vás detaily? Prohlédněte si náš návrh:

návrh interiéru

Líbí se vám naše práce? Sledujte naše aktivity také na Facebooku

Set of pills Levitra for potency of a new generation. The main difference from other sets of soft drugs is as follows: # gives the possibility of applying for potency pills with alcohol; Generic Levitra has rapid absorption and, consequently, a rapid effect on the body; virtually complete absence of side effects; pleasant taste. Get more information here: