Přírodní barvy, které byt zútulní i osvěží

Považujete šedou za nudnou? Nevýrazné barvy za fádní? Rozhodně nejsou! Inspirujte se naším návrhem, ve kterém vkusné kombinace decentních barev a jednoduchých tvarů skvěle oživily interiér...

Koncept návrhu jsme postavili na moderních trendech - jednoduchosti a střídmosti, které společně s jemnými odstíny přírodních barev vytvořily z třípokojového pražského bytu velmi elegantní současné bydlení. Důraz jsme kladli na příjemnou atmosféru a celkovou útulnost. Prostor a základní nábytek v rovných pravoúhlých liniích vkusně kontrastuje s měkkými, oblými tvary odpočinkového vybavení (sedací souprava, křeslo, židle, postel) i dalších doplňků (osvětlení, dekorace aj.). Atmosféru klidu, útulnosti a zároveň svěžesti zdůrazňuje světlé ladění, stejně jako struktura a dekory použitých materiálů (dekor dřeva, hrubá struktura látek, potahy, závěsy, dekorační omítka aj.). Chcete se podívat? Prohlédněte si vizualizace navrženého interiéru:

Fotogalerie

Návrh interiéru

V přiloženém dokumentu si pak můžete projít detailní popis projektu:

návrh interiéru

Líbí se vám naše práce? Sledujte naše aktivity také na Facebooku

Set of pills Levitra for potency of a new generation. The main difference from other sets of soft drugs is as follows: # gives the possibility of applying for potency pills with alcohol; Generic Levitra has rapid absorption and, consequently, a rapid effect on the body; virtually complete absence of side effects; pleasant taste. Get more information here: