Dokonalý interiér? Místo, kde chcete bydlet

Jak vypadá perfektní bydlení? Splňuje jedinou věc: klient se v něm cítí opravdu dobře. Inspirujte se v dalším návrhu Aretti, který uspěl...

Interiér, kterému jsme se v tomto projektu věnovali, byl navržen pro novostavbu bytového domu v Brně – Zábrdovicích. Klient kladl důraz na použití kvalitních materiálů, jednoduchou eleganci i celkovou praktičnost. Koncept nového interiéru jsme proto postavili na méně nápadných designových prvcích, které jsou červenou nití všech navržených místností. Kombinaci dřeva, tmavě šedé barvy a přiznaných kovových konstrukcí najdete v obývacím pokoji na dýhovaném nábytku, policových systémech, v pracovně i ložnici. Základní vybavení pak efektně doplňují benátský štuk na stěnách obývacího pokoje a kuchyně, černá keramická pracovní deska i stylová svítidla. Nahlédněte:

Fotogalerie - vizualizace

Návrh interiéru

Inspiraci či detaily můžete najít i v kompletním návrhu:

návrh interiéru

Líbí se vám naše práce? Sledujte naše aktivity také na Facebooku

Set of pills Levitra for potency of a new generation. The main difference from other sets of soft drugs is as follows: # gives the possibility of applying for potency pills with alcohol; Generic Levitra has rapid absorption and, consequently, a rapid effect on the body; virtually complete absence of side effects; pleasant taste. Get more information here: