Návrh malé koupelny ve velkém domě

Dobré řešení dispozic, vkusné detaily a praktické nápady na třech metrech čtverečných - i malým projektům věnujeme velkou pozornost. Prohlédněte si další návrh Aretti.

V tomto projektu jsme se věnovali návrhu jednoduché moderní koupelny. Její hlavní nevýhodu - rozměry 1,5 x 2,3 m a netypický tvar - jsme kompenzovali praktickým uspořádáním a promyšlenými detaily. Kladli jsme důraz na ergonomii prostoru i celkově příjemné prostředí, které jsou pro každodenní užívání zcela zásadní. V koupelně jsme vytvořili prostor na dodatečné umístění pračky, detailně jsme se věnovali mj. i praktickému umístění háčků na ručníky či oděvy a řešení úložných prostor. Místnost ve světlých barvách s jemnými přírodními tóny jsme doplnili vhodným osvětlením, díky čemuž koupelna působí velmi příjemně a vzdušně. Posuďte sami:

Fotogalerie – vizualizace

Návrh koupelny

Přestože se jedná o místnost s malými rozměry, věnovali jsme jí velký prostor. Prohlédněte si detaily v kompletním návrhu:

návrh koupelny

Líbí se vám naše práce? Sledujte naše aktivity také na Facebooku

Set of pills Levitra for potency of a new generation. The main difference from other sets of soft drugs is as follows: # gives the possibility of applying for potency pills with alcohol; Generic Levitra has rapid absorption and, consequently, a rapid effect on the body; virtually complete absence of side effects; pleasant taste. Get more information here: