Luxusní schodiště: světelný déšť za vodní clonou

Dokážete ocenit jednoduchou eleganci (v) prostoru? Nechte se unést krásou světelného deště a strunového vodopádu při relaxaci v samém centru výjimečného schodiště...

V návrhu moderního schodiště plánované výstavby soukromé pražské vily jsme se dle přání klienta snažili vytvořit stylový a zároveň útulný veřejný prostor, který by podtrhoval jedinečnost architektonického zpracování celého objektu. Hlavní dominantu schodiště spojujícího tři podlaží tvoří konstrukce v podobě elegantní lomenice se středovým nosníkem. Čistotu zpracování a krásu konstrukčních detailů vyzdvihují zvolené materiály (nerez, dřevo, ocel), jež byly vybrány mj. i s ohledem na možnost snadné výměny v případě potřeby. Vzdušnost a otevřenost prostoru krásně doplňuje také subtilní skleněné zábradlí.

Hlavní tranzitní funkci schodiště jsme upozadili výraznými světelnými a vodními prvky, které velice elegantně zdůrazňují vertikálu celého prostoru a navozují velmi příjemnou atmosféru: jako optický pilíř působí centrální svítidlo v podobě zavěšených koulí v různých úrovních vytvářející dojem kapkového vodopádu. Vnitřní obvod schodiště v celé jeho výšce kopíruje strunová vodní clona s rozšířeným prvkem v přízemí obklopujícím malou relaxační zónu. Návštěvníkům, kteří zde alespoň na chvíli usednou, se tak naskytne skutečně výjimečný a v mnoha ohledech inspirující pohled vzhůru. Posuďte sami:

Fotogalerie - vizualizace schodiště

Návrh schodiště

Detaily návrhu si můžete prohlédnout v přiloženém dokumentu:

návrh schodiště

Líbí se vám naše práce? Sledujte naše aktivity také na Facebooku

Set of pills Levitra for potency of a new generation. The main difference from other sets of soft drugs is as follows: # gives the possibility of applying for potency pills with alcohol; Generic Levitra has rapid absorption and, consequently, a rapid effect on the body; virtually complete absence of side effects; pleasant taste. Get more information here: