Jednoduché moderní bydlení na 25 m čtverečných

Máte malý byt? Velmi praktickou kompenzací mohou být vysoké stropy. Prohlédněte si další návrh interiéru Aretti.

Zadáním od klienta bylo kompletně vybavit garsonku o ploše 25 m2, která se nachází v samotném cetru Brna. Jednou z velkých předností bytového domu z počátku 20. století jsou bezesporu vysoké stropy dosahující do třímetrové výšky, jež příjemně vynahrazují malou plochu řešeného bytu. S ohledem na klientův záměr následného pronajímání jsme se rozhodli spíše pro neutrální vzhled bez výraznějších detailů s tím, že si každý nájemce byt doplní dekoracemi dle vlastního vkusu.

Styl interiéru je primárně dán kvalitními původními parketami v obytné místnosti, které budou pouze u kuchyňského koutu nahrazeny bílou dlažbou, v předsíni a koupelně se pak objevuje dlažba šedá. Z důvodu potřeby umístit do prostoru co nejvíce skříní na ukládání věcí a zároveň zachovat byt opticky co nejvíce vzdušný bylo vybráno na veškerý zakázkový nábytek bílé lamino. Neutrální bílo-šedou kombinaci pak oživují prvky dřevodekoru a výraznější skleněná mozaika v kuchyni a koupelně. Nejzajímavějším prvkem v návrhu je patrové dvojlůžko, které je díky vysokým stropům navrženo nad kuchyňským koutem a vytváří tak atraktivní snížený "podhled" s osvětlením prostoru kuchyně.

Fotogalerie

Prohlédněte si naše navrhované řešení:

Návrh interiéru

V kompletním dokumentu najdete technické výkresy, barevné škály i doporučené produktové řady:

návrh interiéru

Líbí se vám naše práce? Sledujte naše aktivity také na Facebooku

Set of pills Levitra for potency of a new generation. The main difference from other sets of soft drugs is as follows: # gives the possibility of applying for potency pills with alcohol; Generic Levitra has rapid absorption and, consequently, a rapid effect on the body; virtually complete absence of side effects; pleasant taste. Get more information here: