I moderní interiér může zachovat vzpomínky

Historický nábytek a suvenýry z cest jsme proměnili v elegantní doplňky současného interiéru. Navrhli jsme novou podobu bydlení pro starší pár. Nahlédněte...

V tomto projektu se jednalo o celkovou rekonstrukci patra v RD domě pro starší manžele. Návrh jsme postavili na jednoduchém čistém vzhledu, decentních barevných kombinacích a přání zachovat část stávajícího vybavení, k němuž mají majitelé úzký vztah.

V rámci rekonstrukce jsme navrhli pouze minimální dispoziční změny, které vedly k optickému propojení kuchyně s obývacím pokojem a vzniku nového úložného prostoru s oboustranným přístupem. Celkově poklidnou a útulnou atmosféru vytváří především barevné ladění interiéru v teplých tónech krémové a hnědé s navazující dřevěnou podlahou procházející celým bytem. Doplňkové barvy (modrá, šedá, bílá), jednoduché linie vybavení i použité materiály pak dodávají bytu svěží moderní vzhled.

Na první pohled méně výrazný interiér ale upoutá zajímavými i nápaditými detaily. V koupelně najdete luxferovou stěnu s nestandardními 2 mm spárami navazujícími na obklady. Ložnici oživuje designová tapeta dodávající útulnost i moderní eleganci. Pracovna byla na přání klientů navržena jako velmi univerzální pokoj. Přestože je nejmenší místností, pohodlně se do ní vešly dva samostané pracovní kouty, skříň i postel pro hosty.

Z části zahrady bezprostředně navazující na kuchyň a obývacími pokoji jsme vytvořili zastřešenou terasu, která sympaticky zvětšuje pobytovou plochu. Skleněná střecha přivádí dostatek světla pro vnější i vnitřní prostory, dřevěná zástěna pak zajišťuje i příjemné soukromí.

Fotogalerie

Zveme vás na prohlídku interiéru ve vizualizacích:

Návrh interiéru

Chcete vědět více? K dispozici je vám kompletní návrh:

návrh interiéru

Líbí se vám naše práce? Sledujte naše aktivity také na Facebooku

Set of pills Levitra for potency of a new generation. The main difference from other sets of soft drugs is as follows: # gives the possibility of applying for potency pills with alcohol; Generic Levitra has rapid absorption and, consequently, a rapid effect on the body; virtually complete absence of side effects; pleasant taste. Get more information here: