Elegantní bydlení pro čtyřčlennou rodinu

Zveme vás do Prahy na prohlídku příjemného vzdušného bytu, ve kterém má každý z rodiny své místo, kde se cítí dobře. Nahlédněte...

V návrhu nové podoby pražského 3+kk jsme se zaměřili na praktické řešení i celkovou atmosféru bydlení pro čtyřčlennou rodinu. Společně s klienty jsme při osobních schůzkách nadefinovali základní požadavky a přání, aby se v novém interiéru cítili opravdu dobře. Projekt jsme zpracovali v původních dispozicích a jeho komplexní řešení nám umožnilo sjednotit styl celého interiéru.

Byt je laděn do základní bílo-šedé v kombinaci s dřevodekorem, které v jednotlivých pokojích nenásilně oživují další barvy a jejich grafické pojetí odpovídající funkci daného prostoru. Barevně méně výrazná ložnice zaujme elegantní tapetou, dětský pokoj pak živými barvami koberce a hravým členěním úložných prostor. V jednoduché prakticky řešené chodbě skvěle září barevně výrazné obrazy. Decentní ladění obývacího pokoje oživují širší barevné škály, prostorové členění i zajímavé kombinace materiálů. Výraznou dominantu této místnosti tvoří ostrůvek z dektonu (speciální směs přírodních materiálů, skla a porcelánu), jenž funkčně odděluje kuchyňský kout od hlavní obytné části a je nejen díky své barevnosti velmi elegantním prvkem celého obytného prostoru.

Fotogalerie

Navrhovaný interiér si můžete prohlédnout prostřednictvím vizualizací:

Návrh interiéru

V následujícím dokumentu pak najdete detailní popis projektu včetně technických nákresů a produktových řad:

návrh interiéru

Líbí se vám naše práce? Sledujte naše aktivity také na Facebooku

Set of pills Levitra for potency of a new generation. The main difference from other sets of soft drugs is as follows: # gives the possibility of applying for potency pills with alcohol; Generic Levitra has rapid absorption and, consequently, a rapid effect on the body; virtually complete absence of side effects; pleasant taste. Get more information here: