Děti jsou pryč? Zařiďte si bydlení pro sebe!

Jak změnit interiér, když dospělé děti odejdou z domu? Přizpůsobte bydlení svým novým potřebám. Inspirujte se v návrhu Aretti...

Cílem projektu byl návrh rekonstrukce staršího panelového bytu ve Vyškově, který v původních dispozicích obývala čtyřčlenná rodina. Po odchodu dospělých dětí se klienti rozhodli změnit bydlení tak, aby získali více prostoru pro sebe a interiér lépe využili. Součástí zadání projektu bylo také vytvořit dostatek úložného prostoru a zakompnovat do interiéru konkrétní kusy vybavení.

V rámci rekonstrukce jsme navrhli zásadní změny dispozic bytu, díky nimž se zvětši a prosvětlil hlavní obytný prostor i koupelna. Minimalizovali jsme plochu chodby a její stěny využili jako úložné prostory. Podobně funkční řešení jsme pak navrhli i v pracovně a ložnici. Velkým přínosem nového bytu jsou posuvné dveře, které šikovně řeší komunikaci s minimálním nárokem na prostor. Mezi zejímavé prvky navrženého vybavení patří např. manželská postel se zabudovanými policemi v čele či designově čisté zpracování kuchyňského pultu, který vkusně navazuje na nástěnné skříňky.

Celkově by měl nový interiér působit jednoduchým, střídmým a decentním dojmem, jenž hlavní důraz klade na jeho praktické využití. Do jaké míry se nám zadání projektu podařilo promítnout do návrhu můžete posoudit v následující fotogalerii:

Fotogalerie – vizualizace

Návrh interiéru

Prostudujte si jeho detaily:

návrh interiéru

Líbí se vám naše práce? Dejte námlike  

Set of pills Levitra for potency of a new generation. The main difference from other sets of soft drugs is as follows: # gives the possibility of applying for potency pills with alcohol; Generic Levitra has rapid absorption and, consequently, a rapid effect on the body; virtually complete absence of side effects; pleasant taste. Get more information here: