Veletrh MOBITEX 2017 byl úspěšný - děkujeme všem

Prezentace Aretti na mezinárodním veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX 2017 v Brně se skutečně zdařila. Projektem Inteligentní a bezpečná domácnost, který jsme společně s partnery připravili, jsme zaujali nejen návštěvníky, ale i porotu...

Pro návštěvníky letošního veletrhu MOBITEX jsme spolu s partnery připravili unikátní prezentaci - v projektu Inteligentní a bezpečná domácnost si mohli sami kromě jiného vyzkoušet ovládání audiovizuální techniky, domácích spotřebičů, osvětlení, topení a dalšího interiérového vybavení tabletem nebo mobilním telefonem. Prezentací naší práce jsme návštěvníkům přiblížili široké spektrum možností, které mohou v rámci plánované rekonstrukce, výstavby či realizace interiéru využít. Těší nás, že se tento projekt setkal s hojnou účastí a zájmem návštěvníků i odborné poroty. Ocenění v kategorii Progresivní materiál/technologie pro nás bylo třešničkou na dortu. Děkujeme všem, kteří se přišli podívat!

Fotogalerie - Aretti na veletrhu MOBITEX 2017

Líbí se vám naše práce? Sledujte naše aktivity také na Facebooku

Set of pills Levitra for potency of a new generation. The main difference from other sets of soft drugs is as follows: # gives the possibility of applying for potency pills with alcohol; Generic Levitra has rapid absorption and, consequently, a rapid effect on the body; virtually complete absence of side effects; pleasant taste. Get more information here: